IPL laser laserová epilace odstranění chloupků

Řešíte často odstranění chloupků na nežádoucích partiích, následné vyrážky, zarůstání chloupků?  Nechcete již tyto bolestivé depilace podstupovat?  A nejen to, depilace je i časově a finančně náročná. Určitě vyzkoušejte cenově výhodnější laserovou epilaci, která dokáže efektivně odstranit chloupky z obličeje i těla. Jedná se o velmi účinnou, šetrnou a bezbolestnou metodu laserové epilace diodovým laserem.

 

Pro koho je laserová epilace vhodná?

pro ženy i muže (vousy), kdekoli na těle i obličeji.

 

Diodový epilační laser cílí pouze na chloupky v růstové fázi (tzv. anagen), ve které se momentálně nachází pouze cca 20% chloupků z ošetřované lokality. Existují také fáze zárodečná a klidová. Chloupky v těchto fázích epilační laser nezaměří.

Mohlo by Vás zajímat

• Počet ošetření závisí na počtu chloupků v růstové fázi a na hormonálním nastavení organismu. Doporučujeme podstoupit celkově 6 ošetření, a to vždy jednou za 4 až 6 týdnů.

Výsledky mohou být vidět již po první návštěvě. Menší bude počet a zároveň budou chloupky jemnější a slabší; vaše kůže bude hladší; a vlasové póry na kůži se stanou méně viditelné po každém ošetření.

 

  • Před ošetřením doporučujeme se vyhýbat slunci a nechodit do solárka.
  • Zároveň je nutné, abyste po dobu 2 týdnů chloupky nevytrhávala voskem ani pinzetou. Týden před samotnou fotoepilací doporučujeme se oholit žiletkou.

24h po ošetření se vyvarovat níže uvedeného

Nevystavujte se slunečnímu záření nebo UV 
Žádné depilační, AHA, glykolové nebo salicylové krémy
Žádné velmi horké koupele nebo sprchy – pouze vlažná voda
Žádné tepelné úpravy např. sauna
Zákaz koupání v chlorovaných bazénech nebo vířivkách
Bez deodorantu – pokud je ošetřeno podpaží
Žádné parfémy, vysoce parfémovaná mýdla nebo pleťové vody atd.